17 Aralık 2010 Cuma

Merhaba

  Yeniden merhaba bloguma ve blogcu arkadaşlarıma.Kardeşim her telefonda başımın etini yemese ve binbir tehdit savurmasa daha da uğrayacağım yoktu buraya.Sebebini bilmediğim bir uzaklaşma oldu,araya zaman girince de iyice koptum.Üretmeye devam ettim elbette.Yazın renk renk atlet ve tişört süsledim,ne yazık ki fotoğraflamadan da hediye gittiler.Yine keçelerimle ve nakış işlerimle haşır neşirdim.Yeni şapkalar ve çantalar yaptım.Islak keçeleme ve iğneli keçelemede kendimce teknikler geliştirmeye çalıştım.Bir de bu sene fotoğrafçılık kursuna da başladım.Bakalım gelecek günlerde fotoğraflarımda gelişmeler olacak mı?


  Yeni şapkalarımdan biriyle başlamak istedim.Islak keçelemeyle yaptığım çiçeğimi boncuklarla süsledim.  Belki eski hızımla yazamam ama bu kadar ara da vermeyeceğim.Çok ilgi gören teknik öğreniyoruz ve kaynak kitaplarım bölümüne de yeni yazılar yazacağım. Bir de ileriki günlerde sizlere bir sürprizim olacak.Şimdilik bu kadarını söylemiş olayım ama beni takip edin derim.Hazırlıklarım bitince paylaşacağım.Herkese güzel günler.

10 yorum:

marifet23.blogspot.com dedi ki...

Oh oh nihayet bloğuna uğradın teşekürler hoşgeldin şapkandaki çiçek çok orjinal olmuş ellerine sağlık süprizinide merakla bekliyorum sağlıkla kal.

Nedret dedi ki...

Çok memnun oldum:)) Çiçek de çok güzel. Sevgiler.

MAYRI dedi ki...

Şapka güzel ....senin dönüşün daha güzel.....
Ellerine sağlık.
<:))

sevil dedi ki...

marifetçiğim,ben teşekkür ederim,sevgiler,
nedret ablacığım,teşekkür ederim,şimdi yorumlara dönerken anladım ne kadar özlemişim buraları iyi ki varsınız,
mayri,çok teşekkürler,sevgiler

Creative Mind dedi ki...

how smart...looking nice...

Hatice Sahin dedi ki...

Nihayet; Keçe çalışmanız çok güzel görünüyor,nihayet aramıza döndünüz.Bir daha bizi,sizsiz bırakmayın.Sevgiler.

Hatice Sahin dedi ki...

Nihayet; Keçe çalışmanız çok güzel görünüyor,nihayet aramıza döndünüz.Bir daha bizi,sizsiz bırakmayın.Sevgiler.

sevil dedi ki...

creative mind,thanks:),
sevgili Hatice,çok teşekkür ederim:)

suhuba dedi ki...

Selam,
Çok şık gözüküyor. Ellerine sağlık. Beceri ister böyle şeyler yapmak. Valla öyle uzaklaşıp gitmek yok. Hep buralarda olun. Baksana sevenlerinde çok. Negüzel. Biz bırakmayız diyenlerede katılıyorum. Mola var ama uzun ara yok. :)

sevil dedi ki...

suhuba,güzel sözlerine teşekkürler;maalesef herşey istediğim gibi olamayabiliyor,şimdi de bilgisayarım servise gitti,tabii tüm resimlerim de şimdi de onu bekliyorum.sevgiler

Bu blog BloggerV.com üyesidir.

Hobiler