4 Şubat 2011 Cuma

Bir Alışveriş Sonrası

  Birkaç gündür soğuk ve karanlık giden hava dün açınca ben de soluğu dışarda aldım.İndirim ve okulların tatil olması nedeniyle de her yer kalabalıktı.Gezdiğim mağazalarda çok uygun fiyatlara rağmen kalitenin de o oranda düşük olduğu dikkatimi çekti.Daha askıda bile tüylenen elbiseler,naylonumsu kumaşlar,kısacası alınacak pek birşey kalmamış.Ben zaten özellikle de son indirim zamanları mağazalara gitmeyi sevmiyorum.Sanırım sezonda satılmayan ya da ikinci kalite ne varsa sürüyorlar satışa.
 Klasik Paşabahçe turumdan bir bardak takımı ile ayrıldım ve son durağım Tepe Home oldu.İyi ki çıkmışım dediğim günümün en karlı alışverişi burada oldu.Daha doğrusu alışı.Bir tezgah dolusu keçe ürünleri görünce artık başka birşeye bakamadım.Sepetler,sürahiler,peçetelikler harikaydı.Ben de aldım tabii fikri.


 Eve gelir gelmez ilk işim bu şirin sepeti yapmak oldu.Benimki tabii kendi eklemelerimle daha farklı birşey oldu ama fikir oradan.Fotoğrafını çekmek için gün ışığını bekleyecek olmasam hemen sizlerle paylaşacaktım.


 Eğer bulunduğunuz yerde Tepe Home varsa gidin ve görün derim o güzelikleri.
 Nasıl benim sepetimi beğendiniz mi?

12 yorum:

Hatice Sahin dedi ki...

Çok güzel olmuş,ellerine sağlık.

marifet23.blogspot.com dedi ki...

Muhteşem ötesi olmuş. Ellerine Sağlık.

Filipe dedi ki...

Lovely!

Unknown dedi ki...

Evet geçen gün gittim dikkatimi çekti keçeler bakarken ah bizim arkadaşlar bunları yapabileceğini eşime belirtmiştim bu kadar olur :)
Harika olmuş ellerinize emeğinze sağlık sevgiyle kalın...

Banuca dedi ki...

Ne kadar güzel olmuş, biryerlerde görüp, beğenip, onu kendisi yapınca insanın daha da hoşuna gidiyor değil mi:) Çok beğendim, çok sevdim, satış yerindekini görme imkanım yok ama, bundan daha güzel olduğunu zannetmiyorum:)

Adile dedi ki...

ay çok şeker olmuş ellerinr sağlık yaptığın güzellikleri dikkatle takip ediyorum ellerine sağlık sevgiyle kal :)(Adile)

Sibelin Hobi Dünyası ... dedi ki...

arkadaşım harika işler yapıyorsun, beni imrendiriyorsun, vakitsizlikten, koşuşutrmacadan bişi yapamıyorum ama, olmaz lütfen yani :D

Harika olmuş ellerine sağlık, bişi sorucam alt kısmına da mı keçe koydun yoksa karton falan mı var?

Bu arada Tepe Home benim fikir mağazam bayılıyorum oraya harika keçe işler var ama seninki de oraları aratmıyor yani. Sevgiler canım...

sevil dedi ki...

Hepinize teşeürler arkadaşlar,beni çok mutlu ediyorsunuz.
Sibelcim,alt kısmını da keçeden yaptım,başka hiç bir şey yok.Keçe kalın olduğu için dik duruyor.

c87 dedi ki...

mrb bende bunun ekmekliğini yapıcam ama nasıl yapıştırıcam bilemedim. tepehomdakiler silikonla yapışmamış. nasıl bi yapıştırıcı iyi olur sizce?

sevil dedi ki...

c87,ben battaniye ilmeğiyle birleştirdim,çiçekleri de silikonladım.Keçe sert olduğu için her türlüsü de dik durabiliyor.

Nergiz GP dedi ki...

Harika çok imrendim, mutlaka yapmalıyım. Kızım bayılır herhalde. Renkleri de çok hoş.

sevil dedi ki...

Nergiz,özellikle kızların masasında çok hoş oluyor:)

Bu blog BloggerV.com üyesidir.

Hobiler